Staszic w mieścieWiadomości

Sportowa jesień

Sportowa jesień dla Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica zakończyła sie wieloma sukcesami.

Rywalizację na szczeblu powiatowym rozpoczęliśmy 28 września w zawodach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej zajmując trzecie miejsce. Ale to był dopiero początek, gdyż już 2 października nasza drużyna w Sztafetowym Biegach Przełajowych zajęła drugie miejsce na podium.

W dniu wczorajszym, swój udział zakończyliśmy również w tegorocznej rywalizacji w tenisie stołowym. Były to dla nas bardzo udane zawody na szczeblu powiatowym, rejonowym oraz w półfinałach wojewódzkich. Nasza drużyna w składzie Igor Solny oraz Paweł Kurek zdobyła pierwsze miejsce w powiecie Zawierciańskim 10 października, a następnego dnia byliśmy już mistrzami rejonu. Półfinał Wojewódzki odbywał się w Kłobucku, gdzie po naprawdę zaciętych meczach udało nam się zdobyć 3 miejsce ! Serdecznie gratulujemy wszystkim sportowcom którzy w tym roku mieli przyjemność ze sobą rywalizować. Dziękujemy ❤

Skip to content