Staszic od środkaWiadomości

Zakończenie roku szkolnego 2022/23

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań i refleksji. W tym roku nie zabrakło również wzruszeń, gdyż żegnali się z nami wieloletni pracownicy naszej szkoły. Podziękowaliśmy za lata pracy wspaniałej Pani Halinie – byłej dyrektor naszej szkoły, a obecnej nauczycielce informatyki oraz niezastąpionemu panu Sławkowi – pracownikowi administracji szkolnej za wspólne lata.

Na uroczystej akademii w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica wręczono nagrody wyróżniającym się uczniom, którzy zdobyli świadectwo ”z paskiem”, sportowcom oraz laureatom konkursów. Uczestnikom projektu Erasmus + “Staszic – aktywni zawodowo V” rozdano międzynarodowe certyfikaty EUROPASS.

Uroczystość uświetnił swoją obecnością pan Waldemar Andzel – poseł na Sejm RP oraz Starosta Zawierciański Gabriel Dors.

Życzymy wszystkim udanych wakacji, relaksu i bajecznego wypoczynku. Niech kolejny rok szkolny przyniesie jeszcze więcej sukcesów, wzajemnego wsparcia i niezapomnianych chwil.

Skip to content