W Urzędzie Miasta Zawiercie

Czy wiecie, że nasza szkoła to nie tylko przyszli technicy ale może i politycy??? Dwa lata temu powstała Młodzieżowa Rada Miasta, w naszej szkole odbyły się wybory a naszym kandydatem został Karol Szymocha z obecnej klasy IV Tia, w ubiegłym roku szkolnym z Gimnazjum nr 1 przyszedł do nas Dominik Janus z klasy II Tm/t, a w tym roku do naszą szkołę wybrał kolejny radny – Daniel Brojerski.

W dniu 20 września w Urzędzie Miasta Zawiercie odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie, która była ostatnią dla naszych trzech reprezentantów. Karol Szymocha, Dominik Janus oraz Daniel Brojewski zakończyli swoje kadencje. W związku z tym odbędą się nowe wybory 20 października.

Podczas obrad Radni otworzyli obrady, zatwierdzili jej porządek oraz podsumowali swoją dwuletnią działalność.

Podczas obrad Radni otworzyli obrady, zatwierdzili jej porządek oraz podsumowali swoją dwuletnią działalność.

Dwa lata pracy Młodzieżowych Radnych zestawił również Prezydent Miasta Zawiercie Witold Grim oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Kaziród. Młodym Radnym został przedstawiony sposób wyboru osób do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Śląskiego zaprezentowany przez Przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego Dominika Dragona.

Sesja zakończyła się wraz z podziękowaniami dla Zastępcy Prezydenta oraz opiekuna MRM Łukasza Konarskiego

Dodaj komentarz

Skip to content