Pożegnanie maturzystów

„Są chwile bliskie i dalekie, znane i nieznane, smutne i radosne ”
Dzisiaj nadszedł czas, by zamknąć jedne drzwi, a otworzyć kolejne do dalszej edukacji, życia, do przyszłości.
Pożegnanie klas maturalnych było równie nietypowe jak cały rok szkolny 2020/2021. Zabrakło podczas tych chwil rozstania ostatnich uścisków, osobistych gratulacji i serdecznych „przytulasów”. Mimo to Pani dyrektor Izabela Kotuła przekazała naszym abiturientom słowa wsparcia i uznania za ich wkład pracy oraz gratulacje i serdeczne życzenia.
Kolejne 4 lata nauki, zmagań konkursowych i olimpijskich oraz rywalizacji sportowej przeszły do historii. Wielu naszych uczniów uzyskało świadectwa z wyróżnieniem, dołączając do licznego grona prymusów. Są wśród nich stypendyści Prezesa Rady Ministrów, stypendyści Starosty Powiatu Zawierciańskiego, finaliści, laureaci olimpiad i konkursów na szczeblu krajowym, wybitni sportowcy reprezentujący szkołę.
Przez 4 lata budowali klimat, sukcesy, kulturę i historię tej szkoły. Czas minął bardzo szybko! Dzisiaj kończy się kolejny ważny etap w ich życiu, a zaczyna inny, nowy, nieznany…
Ufamy, że otrzymując w naszej szkole solidne podstawy wiedzy i umiejętności, zrealizują swoje plany i marzenia. Trzymamy mocno kciuki, życząc powodzenia na maturze!
„Wystarczy ciepłą iskrę pod sercem zapalić,
by wyrosły w nas i trwały ulotne wrażenia –
drogowskazy pamięci i najmilsze wspomnienia.”
Skip to content